Używamy plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej witryny i aby poprawić Twoje wrażenia. Obejmuje to personalizowanie treści i reklam. Kontynuując korzystanie z tej witryny lub zamykając ten baner, akceptujesz korzystanie z plików cookie stron trzecich i podmiotów zewnętrznych.

zamknij
20318240_azul-00

Hulajnoga 3 w 1 dla dzieci w wieku 3-8 lat - różne kolory

59,00 €

SCOOTER 3 EN 1: Nuestro Scooter multifuncional se puede convertir en PATINETE, CORRE PASILLOS Y UNA BICICLETA

Kolor

Opis

SKUTER 3 W 1: Nasz wielofunkcyjny skuter można zamienić w deskorolkę, biegaczy na korytarz i rower. ZALECANY WIEK dzieci od 3 do 8 lat o MAKSYMALNEJ WADZE 40 kg.


REGULOWANA KIEROWNICA: Kierownica jest REGULOWANA i dostosowuje się do wzrostu dziecka oraz potrzeb użytkowania. Może rosnąć wraz z dzieckiem, gdy równowaga i koordynacja poprawiają się na kluczowych etapach rozwoju.


BEZ POTRZEBY KONSERWACJI, MINIMALNY MONTAŻ: Przenośna konstrukcja pozwoli Ci ją zabrać lub przechowywać w dowolnym miejscu. Bardzo łatwo jest ZMONTOWAĆ i PRZEKSZTAŁCIĆ, po prostu przekręcając podstawę.


DUŻE KOŁA: 3 KOŁA gwarantujące równowagę małym kierowcom i znacznie zmniejszające ryzyko przewrócenia się skutera. Dzięki kołom gumowym Eva nie będziesz musiał martwić się o PORADY ani konserwację. Ponadto może być stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz.


ZNACZNIE WIĘCEJ NIŻ MATERIALNY PREZENT: Jest to dar eksploracji i odkrywania, pomaga w koordynacji, pewności siebie i samodzielności, gdy uczą się prowadzić ZDROWE I AKTYWNE ŻYCIE.

Szczegóły Produktu

Marka
Airel
Shape
Patinete 3 en 1, Patinete 3 Ruedas, Patinete Reversible, Correpasillos

Szczegółowe odniesienia

ean13
8433769408336
isbn
9780391804487