Używamy plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej witryny i aby poprawić Twoje wrażenia. Obejmuje to personalizowanie treści i reklam. Kontynuując korzystanie z tej witryny lub zamykając ten baner, akceptujesz korzystanie z plików cookie stron trzecich i podmiotów zewnętrznych.

zamknij

Kolory południa

Kolory południa

Jeśli mogę Ci coś obiecać, to że będzie to tekst wrażeń i że opuścisz ten post z trochę większą pozytywnością niż przyjechałeś.

Po roku, od którego wciąż dochodzimy do siebie, i 2021 roku, który nie zaczyna się, dokładnie, w najlepszy sposób, nie pozostaje nam nic innego, jak uciekać do przodu, kochać i dbać o siebie, indywidualnie i zbiorowo.
Nie ma innego wyjścia, jak walczyć dalej i mieć nadzieję, że koniec jest bliski. Tak blisko, jak to możliwe, jeśli nie wymagasz zbyt wiele.

Walentynki, dzień Andaluzji, miejsca naszych korzeni i wiosny są tuż za rogiem, a wraz z nimi Nowa Kolekcja Zerimar jest pełna kolorów i faktur, które pozwalają zapamiętać i zachwycić każdy z pięciu zmysłów. Nasze kolekcje opierają się na szukaniu inspiracji w każdym szczególe, szukaniu nowych perspektyw na klasę, elegancję i jakość odzieży. Chcemy skorzystać z okazji, aby tu zostać, postawić na naszą ziemię i się nią pochwalić. Chcemy, abyś to wiedział i zakochał się w jego istocie. Chcemy, abyś posłuchał tego akcentu, poczuł nas i znalazł to „nie wiem co”, to „co wiem”, które sprawia, że ​​jesteśmy z Południa ...

Pochodzimy z krainy uczuć, w której ich intensywność wystawiona jest na maksymalną moc. To właśnie chcieliśmy wyrazić kolorami całej kolekcji, palącym słońcem, błękitem głębin, ognistą czerwienią pasji, flamenco, muzyką i sztuką oraz brązem ziemi. Ponadto wszystkie nasze ubrania są podobne do naszej ziemi, do Andaluzji, do tej prostoty, która sprawia, że ​​łatwo je pokochać i są idealne dla wszystkich gustów. Chcemy zintensyfikować kolory, przełamać monotonię i ożywić codzienność, możliwości i kolorystykę wizualną.

3.jpg


I tak, nie przestając tęsknić za jednym dniem za swobodą ponownego ujrzenia uśmiechów, podróżowania, odczuwania chwil i naszych ludzi. Ponieważ wrócą piwa w słońcu z tapas, powróci morze i uczucie dotykania piasku na plaży, wróci wieś, sztuka, muzyka, powrócą uśmiechy na dzień dobry i pocałunki na dobranoc. Wszystko to wróci, nie wiedząc o tym, czyni nas trochę szczęśliwszymi. I wrócimy, bo po burzy zawsze znowu wychodzi słońce.

Przeczytamy w następnym poście!

Zeta.


Post comments