Używamy plików cookie, aby zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej witryny i aby poprawić Twoje wrażenia. Obejmuje to personalizowanie treści i reklam. Kontynuując korzystanie z tej witryny lub zamykając ten baner, akceptujesz korzystanie z plików cookie stron trzecich i podmiotów zewnętrznych.

zamknij

Sekret mężczyzn

Sekret mężczyzn

Przedstawiam ci tajemnicę niektórych z najsłynniejszych ludzi na świecie. Używają go aktorzy na miarę Antonio Banderasa, Toma Cruise'a czy Daniela Radcliffe'a (Harry Potter), do polityków takich jak Putin czy Sarkozy.
Ten rodzaj butów pomaga podnieść o kilka centymetrów wysokości i stylizuje sylwetkę niezauważone , a ponadto są tak wygodne jak buty bez podstopnic.
Nawet Gerard Butler, Leonidas w filmie 300, z 1,88 cm, nosi je!
Czy masz wesela, chrzciny lub komunie?
Radzimy wypróbować je, ponieważ są trendem sezonu eventowego!
Zawsze mówiono o zaletach i zaletach kilkucentymetrowego obcasa dla kobiet, ale co z mężczyznami ...?
Spójrz na liczbę dostępnych stylów i modeli i znajdź swój!
DODATKOWO MAJĄ 20% ZNIŻKI!
ZALETY JEGO ZASTOSOWANIA
  • Udowodniono, że buty na wysokim obcasie stylizują sylwetkę ludzkiego ciała. W przypadku mężczyzn, u których wzrost może powodować pewną niepewność, noszenie butów do wzrostu może pomóc w osiągnięciu pewności siebie i utrzymaniu lepszych relacji międzyludzkich.
  • Łagodzi problemy kręgosłupa dzięki jego uniesieniu i równowadze ciężaru ciała.
  • Podwyższenie i krzywizny oferowane przez buty podnośnikowe pozwalają rozluźnić ścięgna stopy, powodując zmniejszenie zmęczenia po długim spacerze.

Post comments